FAQ

Nižšie nájdete najčastejšie kladené otázky spolu s odpoveďami, ktoré vám môžu pomôcť v rozhodovaní. Pokiaľ však nenájdete odpovede, ktoré hľadáte, kontaktujte nás a my vám poradíme.
Tovar vieme doručiť kdekoľvek vrámci Bratislavského kraja, t.j. do okresov Bratislava I., II., III., IV., V., Malacky, Senec, Pezinok.
Tovar doručujeme bezodkladne. Okamžite po prijatí objednávky tovar vyskladníme, naložíme a veziame na uvedenú adresu. Záleží iba na dopravnej situácii, ako rýchlo k vám dorazíme.
Objednať si môžete čokoľvek z nášho katalógu.
Objednať môžete materiál od 1ks alebo 1 bm. Výnimku tvorí spojovací materiál, kde je minimálny odber 1 bal (obsahuje 10 ks hmoždiniek + 10 ks skrutiek).
Úhradu môžete vykonať buď priamo na mieste - platobnou kartou alebo v hotovosti, alebo sa úhrada vykoná na základe vystavenej faktúry.
Každý klient dostane potvrdenie o úhrade v prípade platby na mieste a taktiež mailom zašleme dodací list. V aplikácii potom každý klient vidí celú históriu svojich objednávok.
Áno, tovar si môžete objednať aj vopred a my vám kompletný materiál doručíme priamo na miesto montáže v dohodnutom čase. Vám stačí už len prísť s klimatizáciou a náradím.

Pre zobrazenie jednotlivých produktov a ich cien sa musíte najskôr prihlásiť.
Ak účet nemáte, môžete sa registrovať.

Prihlásiť sa Registrovať sa